Květen 2010

Už je to jistý!!!!

27. května 2010 v 15:13 | Lady*Citrus
Joooo, mi do toho olomouce s velkym O nakonec jedem, ale nejdem vlakem, ale busem, prej tam i přespíme mno... xd žhe ado? xd Jo a ten email už jsem tio poslala xd. =) na meebo.com nemuzu, takze icq v p*deli... xd =) Uáááááááá nesnášim naší třídní učitelku!!!! Ježiš, já se do toho Olomouce tak těším... xd =)
Jinak zase takový téma týdne.... ...drogy, na to snad neni napsat nic jinýho neš svinstvo!!! xd, jo minulerj tejdebn... mobil.. to sem napsala, to už je lepší... xd Tak já du pracovat... xd (Čtenářák)

Tak ppp
Lady*Citrus

Vzkaz pro Adu je pod celým článkem.


Máme zlatoooooooooooo, mistryně jihočeského kraje!!!!!!!

25. května 2010 v 16:23 | Lady*Citrus
jooooooooooo, máme zlato.... Docela pozitivní věc, tak díky všem, co fandilii... xd Jenže s negativní věcí přichází i ty pozitivní a samozřejmě je to i naopak...  Jedný mojí kámošce křuplo v koleni a odvezla ji sanitka, hmm, ale stejně jsme to vyhráli... Mi jí bylo docela líto... =O ... Má prej přetrhaný vazy v koleně... =O Chudák a možná pojedem na mistroství ČR, ale jenom možná... No už jsme mistryně jih. kraje... jooooooooooooo No jo, jenže z Budějc až do Olomouce? To je přes celou republiku? A vlakem???? Sio dělaj srandu, jako mistrovství ČR by podle mě měli dát někam doprostřed ČR a ne někam uplně doprava... Grrrr

Tak ppp

12. Black list - TeruSha*

25. května 2010 v 16:19 | Lady*Citrus |  Black list
 pro více klikni SEMKA

Zase jeden malej inteligentní článeček

23. května 2010 v 17:07 | Lady*Citrus
Jsem normálně přišla na to, že nemám rozcestník ''blog'', takže už jo. heh newim co mam dělat, na ''fejsu'' mě to nebaví, na icq už vůbec ne a twitter nemám, ani na PLurku nikdo neni, Sims 3 mě nebaví. PF mi nikdo nechce stáhnout, neznám správcovo heslo. Jo, tak jsem napsala povídku...xd Naskočí sem ve středu. nebo jí chcete hned teď? Ne, ve středu tu nejsem, takže tu bude ve středu. jo. sem nenormální, už to vim. I když iž to vím dávno. twl, tohle je inteligentní článek jak něco co? hm, sem se mohla myslet, ale už jsem toho náhodou napsala dost? Nemyslíte? JO NE.

Tak teď k nějakýmu tématu. xd

Sem napsala (konečně) článek k tématu týdne . XD Sem si chtěla zvíšit návštěvnost, popravdě. Dobře, už jsem to přiznala.

Rodiče pořád říkají, ať jdu ven::.. ..::Ale co tam? trénovat možná. Hm jsasně, ještě si něco udělám a v úterý, kdy jedeme na pohár rozhlasu do krajskýho kola nebudu moct jet hmmm. Hmm, lidi, doufám, že budete fandit... xd, kdyby jste se šli na stadion v táboře v pondělí náhodou odívat, nebo závodit, budu mít na sobě červený tričko nebo bolerko s kraťasama (vše červený) a na tom nápis SKP, tak takhle bude vypadat vaše Lady*Citrus. xd

Blog - rozcestník

23. května 2010 v 16:38 | Lady*Citrus
+
+
{Bin}


Mobil? Dnes už běžná věc

23. května 2010 v 15:05 | Lady*Citrus
Mobil, resp. mobilní telefon. Bez tohoto přistroje neudělám ani ránu. Mnohokrát se třeba i vracím a ujedem mi autobus je kvůli přístroji, jménem mobil. Přes x letylidé neveřili, že něco takového bude mít v dnešní době každý u sebe (tedy skoro každý). Lidé se vysmívali, těm, kteří si něco takového představovali ve svých myšlenkách. A teď jsme včichni rádi, že se na zemi našel človíček, který tuto věc stvořil.
V posledních letech už touží po mobilu i děti pod 8 let a to ještě neumějí pořádně ani číst. mnoho důchodců nad tímto přístrojem ohrnuje nos, je pravda, že je to jen nějaká veě, která se dá lehce ztratit, ale v někteých případech může i zachránit život. Už dokonce existují mobili speciálně dělné pro důchodce. Tak proč si jeden nekoupit, když na to máte? Já sama si na mobil šetřím, protože je velmi, ale velmi velmi drahý... =)
Tak ahoj

Lady*Citrus


Nával hudby je tu

22. května 2010 v 19:35 | Lady*Citrus |  Poslouchám


PS: ještě přibude

Tak slibovaní Simpsonovi dorazili... ´=D

21. května 2010 v 18:35 | Lady*Citrus |  Gallery
Maggie
Maličká Maggie, chudák je to, nikdy nedospěje. =(


Colin
Colin, jak to s nim vlastně dopadlo?

March and Homer
To je to závěrečný na tý motorce...

Homer
Jo, to sem taky kreslila aj, akorát jsem to obráhla, je to z toho obalu na ''dývko''.

USBéčko běží naplno

7. května 2010 v 17:49 | Lady*Citrus |  Koš
Halooo lidičky, po dlouhý době se ozívám, ale zrovna stahuju písničky, takže 52% dobrý.. xd Jo a jinak znáte písničku stromae - alors on dance hmmm, docela pecka no, ale je na to dobrej videoklip.. xd nebo Ke§ha - blah blah blah no soiu dobrý mon. žhe? Teď už mě nějaká nenapadá.. xd jinak jak jste se měli? Já docrla v pohodě, jen mě celej tejden sralo skoro všechno, no hlavně uči. třeba tak nevypadám, ale jo. xd
bart - ladicitrus.blog.cz

    Jsem zase kreslila rodinku simsonových... xd nno pořád je dělám  nějak moc hubený... xd sem nakreslila na papír  March, která měla mít obvod v pase 5cm a já í udělala jen 3cm... Hmmm, pak už to nebyla March.. xdS pozdravem:
Lady*Citrus