Listopad 2009

SONB - zápis

29. listopadu 2009 v 18:54 | Lady*Citrus
Musím, už ject, takže právě teď pořádám Soutěž o nej blog.

napište do komentů:

1) Přezdívka
2) Adresa blogu s kterým budeš soutěžit
3) Proč se přihlačuješ?
4) p a hodně štěstí
5) jo a nezapomeň hlásnout pro Lady*Citrus tu a tu.Pár fotek z naší bouračky. {28.11.09 --- cca11:40}

29. listopadu 2009 v 17:33 | Lady*Citrus
Naše auto je to pod tímhle textem.více pod c.č.

Návštěvnost {9.11.09 - 15.11.09} je to podle toplistu, takž je to stejnak blbě.

29. listopadu 2009 v 14:27 | Lady*Citrus
Navstevnost za tyden (9.11. 2009 - 15.11. 2009) je:

Pondeli: 6 --- HMMM
Utery: 2 --- EHMMM
Streda: 0 --- CO??? Je to blbý počítadlo
Ctvrtek: 1 --- CO? neny možno
Patek: 16 --- Ujde
Sobota: 41 --- Jahoo
Nedele: 27 --- Ale jo, dobrý

Nábor Affků / Bobků / SB / říkejte si tomu jak chcete +blog je zase v provozu.

29. listopadu 2009 v 11:43 | Lady*Citrus
Tak máme tu nábor Affs.

Pravidla zápisu:
• Pokud sem napíšete a váš blog bude o celebritě, tak plostě nemáte šanci.
• Pokud sem napíšete a váš blog nebude o celebritě, ale nebude se mi zdát, tak ho b udu chvíli pozorovat a pak vám nechám vzkaz jestli chci spřátelit nebo ne.
• Pokud uvidím, že váš blog se mki hodně líbí, tak se s Vámi spřáteím hned.

Pravidla s kterými musíte souhlasit:
• Moje affko by se mělo zapojovat do soutěží, pokud máte dobrou výmluvu, napiště ji na blog.
• Na blog budeš chodiz alespoň třikrát týdně jo?
• Občas budu pořádat zápisi SB, pokud se nezapíšeš, tak nejsi ,moje SB a když se mnou nejsi spokojená nebo se ti prostě něco nelíbí, tak se nemusíš zapisovat, ale v tom připadě budu plakat.
• Na blog chodím jenom o víkendu a vyjímečně v týdnu. To je důležité.

Pokud ti to vyhovuje, tak napiš do komentů:
• Přezdívka
• Adressa blogu
• Souhlasíš s pravidly?
• Chceš diplom?
• Souhlasíš s pravidly?
• tak ahoooj

V pondělí a asi celej tejden nejdu do školy a to kvuli jednomu debilovi!!! + Pozastavuji blog

28. listopadu 2009 v 17:38 | Lady*Citrus
Tak, no, už jsem si plánovala, co budu dělat ve škole v pondélí, a tak jak teď na to můžu asi zapomenout no, na icq fakt nejdu, na to zapomente a na fabebook už ani náhodou, dneska je teda den.

No, nejdřív mě máma nutí, abych rychle šla od počítače, ale to neměla dělat. Jeli jsme z Třeboně o JH. Od Třeboně jsem na mobilu hrála sims a vůbec jsem nedávala pozor na cestu.

Najednou, máma zařvala mi jsme se ocitly ve vduchu, no tak nějak, zažila jsem dopravní nehodu. Hele, fakzt se mi o tom nechce mluvit, ale nikomu ten pocit nepřeju zažít.

POkud nehodu přežijte, nejdříve musíte dvě hodiny ztrávit v nemocnici, pak pět hodin čekat, než vám odtáhou auto. Já byla tak prochladlá.. Tw. Jo a pak ještě asi půl roku necvičit. ptž trpíte na bolesti zad, takže to fakt neni k smíchu. Ještě, když vám řeknou, že vaše doktorka je upa blbá, že nepoznala, že mám skoliozu páteře. Za dva dny jsem měla jít k zubaři, takže to teda fakt chci vidět, jak já budu jezdit busem, když je naše auto na odpis.. Máma měla posttraumatický šok a mě jen teda ukrutně bolí záda a rční páte, takže fakt hustý.

Jo a taky oznamuji, že pozastavuju blog.

a nezapomeňte:

Dát hlas pro Lady*Citrus tu...

a

...a ještě tu tež pro Lady*Citrus

a

zapsat se do SONKlikačka


Lady*Citrus
Mám new afííííka > *KiWi*

28. listopadu 2009 v 10:23 | Lady*Citrus
ahoj, tak jsem koinečně mám novýho afííka, jeho blog můžete nalézt http:// a diplom máš potom pod perexem, takře dneska taky jedu k babičce, takže žádný vybavování asi BOHUŽEL NEBUDE, no to je škoda, už takhle můžu na net jenom o víkendu a v neděli ještě jedem k babičce, no to si to tu teda fakticky užiju no.

Včera jsem vymyslela tohle, je to volovina, ale mě se tolíbí =

,,Tee, Lime, caffee,
nebo snad coke?
Je jedno co si dáš,
ale na každém rozhodnutí zaleží.

Zdroj jsem samozřejmě já >

Tak já zase frčím.

Jsem ve třetím kole SONk,

27. listopadu 2009 v 22:04 | Lady*Citrus
Tak, konečně už začalo poslední a to třetí kolo sonk, jsem moc ráda, že jste mi hlasovali, ale teď bych ještě:

POTŘEBOVALA PÁR HLÁSŮ TU PRO Lady*Citrus


Pokud mi hlásnete, taknapište do komentů:
•Jméno
• Blog

OVŠEM POKUD NECHCETE PSÁT DO KOMENTŮ, TAK NEMUSÍTE, NIKDO VÁS NENUTÍ

Opravdu moc prosím, je to poslední kolo, takže mooooc se asi všichni budou snažit a to už snad všichni chápete no.

JInak hoooj

Lady*Citrus

Chcete si zvíšit návštěvnost, dejde si tohle na blog.

27. listopadu 2009 v 20:46 | Lady*Citrus
Zkopíruj si ↓to↓ na blog a uvidíš jak se k tobě pohrnou návštěvníci!!!
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483. Tokio hotel. Referaty. Miley Cyrus. Hry.


Jsem v druhém kole SONK. > Dávejte pls hlasy

22. listopadu 2009 v 9:01 | Lady*Citrus
Tak jsem se dostala do druhého kola SONK a chtla bych vás, vy co návštívíte můj web, abyste mi dali hlásek, ptž to nijkomu nuškodí si myslím, kliknout jenom na Lady*Citrus. Ae tjj.

Tak pls hlasujte {zde} > pro Lady*Citrus


Mám 400 lidí > už píšu blbosti

21. listopadu 2009 v 18:28 | Lady*Citrus
17.11.09 jsem psala, že mám 300 lidí a teď 21.11.09 už 400 no, fakt alespoň něco, za chvíli sem přidám text k jedný písničce, ale budu si to muset rozmyslet no.


New Design.

21. listopadu 2009 v 15:37 | Lady*Citrus
1) spokojenost: - zatím nejlepší na tomhle blogu, takže 100%

2) Jinak: -Fakt bomba

4) Kdo dess vyrobil? s-sunny (odkaz ve volitelny hornim boxu = mám tam teď menu)

5) Název: Chocolate coffee

3) Náhled: -

Pict ○7○

21. listopadu 2009 v 13:10 | Lady*Citrus |  Gallery


Kdo chce hlásnout? Platí jen do 24.12. 09, jiné komenty neberu, až na rubriku reklamy.

20. listopadu 2009 v 18:29 | Lady*Citrus
Nvm, pokud chceš ode mě hlásnout, tak můžu hlasovat všem, ptž, nám opravili počítač a má novou IP adresu, takže můžu hlasovat. tadyk to nebudu brát jako reklamu nn, ale mám NÁVŠTĚVNÍ KNIHU A NIKDO TAM NIC NEPÍŠE, NVM ČIM TO JE, OSTATNÍ MAJ TOHO TAM HODNĚ A JÁ NIC. SE na tomůžu výte co... Jsem se trochu rozčílila, a nvm proč se mi nikdonechce přihlást do soutěže, mě to dost mrzí, psát OSTATNÍM NA BLOG SE MI ZDÁ FAKT BLBÝ, VYPADALO BY TO TAKHLE, ALESPOŇ VŠICHNI to tak píšou: Ahoj, nepřihlásila by ses mi do SoNK, já tam nikoho nemám. TO JE PŘECE ODE MĚ BY TO BYLO HNUSNÝ, MĚ SE TO NELÍBÍ, NEMÁM RÁDA FORMU TĚCHTO REKLAM. stejně tohle nikdo číst nemůže, ptž nechce. Stejně mi teďkom odletěl návo k The sims 3 a potřebuji ten instalační kod, mámi přítel mi tonechce dovolit zkopírovat z internetu, no, nvm, ale já si myslíim, taky, že to tam může být nepravdivé, někom tam prej vyšlo The sims 2 roční obobí. proč nám museli opravovat ten očítač no nvm. Tak hoj.

To je všechno ve víte čem...

20. listopadu 2009 v 12:00 | Lady*Citrus
Chjooo, proš nemůžu o tejdnu na net, pokud tohle čtete, tak jsem právě v Č.B. a muj počítač je v Třeboni, pořád musím přednastawowat články a teď už nvm co dávat dál za přednastavený články a asi budu muset dávat nějaký photoshooty celebrit. Nebo písničky, nvm, Takhle nejddde mít nový komenty a takhle se muj blog nikdy pořádně nerozjde, nemám ani zvíře nemááám ani ň. Věci musím nosit ty, který mi máma vybere. Nejvíc mě asi štve to, že holky třeba mají přes tejden icq a domluví se třeba na něčem a mě to pak mrzí no. Ale jako třeba fakt hodně. Někdy jsem fakt naštvaná, ale teď si fakt nedělám prdel, koho by to nemrzelo... Máma se diví, že se celej den dívám na televizi, ale co jinýho dělat. Mám nevýhodu, že moje máma mi zvíře stejně nekoupí, ptž mám elergii na peří a na nějaký chlupi... To je všechno ve víte v čem čau

Pict ○6○

19. listopadu 2009 v 21:16 | Lady*Citrus


pár Screenshotů z The sims 3 > C.H.

18. listopadu 2009 v 15:30 | Lady*Citrus |  Gallery


více pod perexem.

Pict ○5○

18. listopadu 2009 v 6:30 | Lady*Citrus |  Gallery
Ježiši, to je lol i nelol ☺

17. listopadu 2009 v 15:51 | Lady*Citrus
Ahoj, jsem teď hrála the sims 3, konečně jsem našla klíše, se mi narodilo v The sims dítě a pak jsem dala aby si udělali dalí, ale narodila sem jim trojčata, takže to neni nic lehkýho... Jen rodiče na štyři batolata, si to vyzkoušjte, o batolata je nejtěžší se starat, alespoň podle mě. nvm, asi pudu na icq. Máme puštěnou telku, paneože, musim poslouchat Václava Havla. Bolí mě lejtka, takže ven jít nemůžu. Chjooo. Ten jsem mu ozuměla Nicolas Mrdek, ale fakt, ale byl to teda Medek no, mam taky blbý slechy... Lol Prej JIí Pelikán lol. Ještě, že se na zítra nemusím skoro nic učit. Pro kámošk, pls neptejte se mě co máme za ukol, já to nvm. Kdyžtak napíšu jí jim. Xd, takže čusíq.

Black list > NiNiNka > promiň, ale i výzva je reklama.

17. listopadu 2009 v 15:46 | Lady*Citrus |  Black list
[1] NiNiNka | Web | Dnes v 10:15 | Reagovat
Ahoj, podívej se na tuto adresu prosím: http://nini-nka.blog.cz/0911/sonb-soutez - jestli se zůčastníš budu moc ráda :-) ... PROSÍM NEBER TO JAKO REKLAMU, ALE JAKO VÝZVU!